Covid-19 Hijyen Önlemleri

Covid-19 / Villalarımızda hijyen için yapılan ekstra önlemler

Covid-19 / Koronavirüs ile mücadele kapsamında Yazlık Yeri Fethiye Villa Kiralama Hizmetleri olarak yaptığımız başlıca hijyen çalışmaları ve kullandığımız hijyen ürünleri hakkında bilgiler aşağıdaki gibidir;

* Yazlık Yeri Fethiye Villa Kiralama Hizmetleri Dünya Sağlık Örgütü ( WHO), Sağlık Bakanlığı ve diğer yetkililerin COVID-19  tedbirleri kapsamında büyük bir titizlik ve ekstra hassasiyetle villalarımızın odalarına, banyo ve tuvaletlerine, bahçe, balkon, havuz ve diğer ortak kullanım alanlarına antibakteriyel günlük dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır.

*Villalarımızın ailenize özel havuzu bulunduğundan, bu havuzların günlük bakımı yapılmakta ve ayrıca yeni misafirlerimize villa teslim edilmeden önce dezenfektasyonu ve dinlendirilmesi yapıldığı için başka birisinden virüs kapma riski bulunmamaktadır. Özel havuzlu villalarımızın bu gibi durumlarda büyük bir ayrıcalığı ve avantajı bulunmaktadır.

* Temizlik görevlilerimiz eldiven ve maskeleriyle temizlik yapmakta ve her oda temizliğinde eldiven değiştirilmektedir.

* Tekstil ürünlerimiz ve eşyalarımız profesyonel ekiplerce ve ekipmanlarca hijyenik bir şekilde dezenfekte edilmektedir.

* Villalarımızın misafirlerimize tesliminden önce  camlar günlük en az 3 saat açık bırakılarak havalandırılıp, antibakteriyel ve antiviral temizlik işlemlerle villa hijyeni sağlanmaktadır.

* Bu süreçte her zaman olduğu gibi misafirlerimizi ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını korumaya yönelik hareket ediyoruz.

* Tüm ofis ve saha ekiplerimize Covid-19 bilgilendirilmesi yapılmıştır.

* Her misafirimize konaklama girişinde son 14 gün içerisinde Sağlık Bakanlığının risk grubu olarak belirlediği ülkelerden gelip gelmediği sorusu yöneltilmektedir.

* Genel alanlara uyarı levhası asılmıştır.

 

Tüm önlemlerimiz LEJYONER HASTALIĞI KONTROL USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK maddelerine uygun olarak gerçekleştirilmiştir. İlgili yönetmeliğin Resmi Gazete metni için tıklayınız...